#PalīdzēsimUkrainasBērniem

Ziņas

Solidarizējoties ar ukraiņu tautu, sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!” šogad izgaismo Ukrainas kara bēgļu traģiskos stāstus, mudinot palīdzēt šiem cilvēkiem cieņpilni izdzīvot laiku, kurā piespiedu kārtā nācies pamest savu ģimeni, mājokli, skolu, darbu un it visu ierasto.

«Dod pieci!» himna – dziedātāja Ivana Dorna vēstījums par Ukrainu

«Dod pieci!» himna – dziedātāja Ivana Dorna vēstījums par Ukrainu

01.12.2022.

No ceturtdienas, 1. decembra, labdarības maratona "Dod pieci!" tīmekļa vietnē uzsākta ziedojumu vākšana, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas Krievijas agresijas dēļ nonākuši bēgļu gaitās Latvijā. Ziedojumu, sākot no 5 eiro, ikviens var apmainīt pret savu mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā vai "Dod pieci!" labdarības koncerta ieejas karti Latgales vēstniecībā "Gors". Līdz ar ziedošanas startu pirmatskaņota šī gada "Dod pieci!" oficiālā himna – Ukrainas dziedātāja Ivana Dorna sarakstītā un ukraiņu valodā izpildītā dziesma "Nesalaužamā" par tautiešiem, kas spiesti doties bēgļu gaitās un ilgojas pēc Ukrainas skaistuma.

 «Dod pieci!» dīdžejiem pievienosies ukraiņu mūziķis ar latviešu saknēm Edgars Vilcāns

 «Dod pieci!» dīdžejiem pievienosies ukraiņu mūziķis ar latviešu saknēm Edgars Vilcāns

21.11.2022.

Pirmo reizi sabiedrisko mediju labdarības maratona "Dod pieci!" vēsturē stikla studijā tiks ieslēgtas ne vien Latvijas Radio 5 – Pieci.lv DJ - ētera personības Marta Grigale un Linda Samsonova, bet arī viesdīdžejs – ukraiņu mūziķis ar latviešu saknēm Edgars Vilcāns. Viņš, sākoties karam Ukrainā, radis patvērumu Latvijā un atsaucies "Dod pieci!" komandas aicinājumam līdzdarboties šī gada labdarības maratona vadīšanā, lai palīdzētu Ukrainas bēgļu bērniem, kas Krievijas karadarbības dēļ bijuši spiesti doties bēgļu gaitās un nonākuši Latvijā. Savukārt DJ Toms Grēviņš turpinās pērn aizsākto tradīciju, "Dod pieci!" laikā skrienot septiņus 42 km maratonus, piesaistot papildu ziedojumus arī reģionos.

Labdarības maratons «Dod pieci!» šogad būs veltīts Ukrainas bēgļu bērniem

Labdarības maratons «Dod pieci!» šogad būs veltīts Ukrainas bēgļu bērniem

05.10.2022.

Solidarizējoties ar ukraiņu tautu, kas Krievijas sāktā kara dēļ spiesta doties bēgļu gaitās, sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad aicinās sabiedrību atbalstīt Latvijā nonākušos ukraiņu bērnus, informēja Latvijas Radio.

Valodas barjera, pārslogotība, izsmiešana – Ukrainas bērnu problēmas Latvijas skolās

23.11.2022.

Šogad Ukrainas bērni Latvijas skolās mācās tikai latviešu valodā. Valodas barjeras dēļ mācīšanās ir apgrūtināta, bērni ir pārslogoti un n...

Lasīt vairāk

Vai Latvijas izglītības sistēma spēj iekļaut bērnus no Ukrainas sabiedrībā?

12.11.2022.

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā Latvijā patvērumu no kara ir guvuši desmitiem tūkstoši Ukrainas bēgļu, tostarp arī daudz bērnu, kuri šog...

Lasīt vairāk

Rīko:

Roku rokā ar:

Ziedojuši 10 000 € par Toma Grēviņa skrējieniem:

Informatīvi atbalsta: