2016

190 910,45 eiro

Kopā palīdzēsim 513 vēža skartiem cilvēkiem.
Paldies visiem!

Šogad "Dod Pieci" vāca ziedojumus vēža slimnieku atbalstam - 5 eiro dod iespēju vienam cilvēkam apmeklēt vienu nodarbību "Dzīvības koks" psihosociālās rehabilitācijas nometnē.

- "Dod Pieci" komanda

Video

Dod Pieci! 2016 sestās dienas atskats

Dod Pieci! 2016 sestās dienas atskats

Dod Pieci! 2016 piektās dienas atskats

Dod Pieci! 2016 piektās dienas atskats

Foto

Dod Pieci! 6.diena

Dod Pieci! 6.diena

Dod Pieci! 5.diena

Dod Pieci! 5.diena

Ziņas

Mirusi «Dod pieci!» labdarības maratona vēstnese Iveta Biezā

Sabiedrisko mediju labdarības maratona “Dod pieci”, kas bija veltīts atbalstam onkoloģisko pacientu psihosociālai rehabilitācijai, kampaņas seja Iveta Biezā devusies mūžībā.
15.05.2018.

Apmaksāta psihosociālā rehabilitācija vēža pacientiem varētu būt pieejama jau martā

Martā plānots ieviest valsts apmaksātu psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumu onkoloģiskajiem pacientiem. 2016.gada labdarības maratonā „Dod Pieci” Latvijas Radio kopā ar ziedot.lv vāca ziedojumus vēzi uzveikušo cilvēku psiholoģiskajam atbalstam. Sabiedrība saziedoja vairāk nekā 190 000 eiro, un drīz pēc tam arī Saeimas deputāti lēma par rehabilitācijas pakalpojuma iekļaušanu valsts budžeta grozā.
04.03.2018.

«Dod Pieci» komanda saņems Eiropas Pilsoņu balvu

Labdarības maratona “Dod Pieci” komandai svinīgā ceremonijā piektdien plkst.11.00 pasniegs Eiropas Pilsoņu balvas goda medaļu. Labdarības maratona “Dod Pieci” komandu apbalvojumam izvirzīja Eiropas Tautas partijas Latvijas eiroparlamentārieši - Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš un Artis Pabriks, bet gala lēmumu par laureātiem pieņēma Eiropas Pilsoņu balvas komiteja. Ceremonijas tiešraidi varēs skatīties lsm.lv. 
06.10.2017.

«Dzīvības koks»: Aizvien vairāk gados jaunu vēža pacientu vēršas pēc psihosociālās palīdzības

Latvijas sabiedrībā aizvien vairāk tiek noņemts klusēšanas plīvurs par onkoloģiskajām saslimšanām un cilvēku dzīvi ar tām. Tas mazina bailes, un tādējādi slimība biežāk tiek atklāta agrīnajās stadijās. Būtiski arī tas, ka arī gados jauni cilvēki vēršas pēc psihosociālās palīdzības, intervijā Latvijas Radio pastāstīja organizācijas “Dzīvības koks” vadītāja Gunita Berķe.
17.04.2017.

Pirmā no psihosociālajām rehabilitācijas nometnēm vēža skartajiem sāksies 23.aprīlī

Pirmā vēža skarto psihosociālās rehabilitācijām nometne “Spēka avots”ko organizē par akcijā "Dod pieci" savāktajiem līdzekļiem, notiks Kokneses novadā pie Daugavas un pirmā grupa nometnē ieradīsies jau 23. aprīlī. Nometnes organizē biedrība "Dzīvības koks", un tās vadītāja Gunita Berķe cer, ka šogad pieteiksies visi 513 cilvēki, kuru dalībai nometnēs pērn tika saziedota nauda.
06.03.2017.